Kochaj swoje zmysły

Wanna Spa Mogilno – relaksująca kąpiel

Lubisz wodny wypoczynek? Szukasz swojego miejsca do spędzania wolnego czasu w przyjemny sposób? Jeśli tak, koniecznie poznaj jaccuzi Passion SPA. Proponujemy szeroki wybór urządzeń, które spełniają indywidualne wymogi i potrzeby klientów. Jesteśmy rzetelnym producentem wanien SPA na terenie kraju i całego świata. Posiadamy swoje oddziały produkcyjne i dystrybucyjne na terenie różnych krajów. Nasze urządzenia doceniane są ze względu na na proste, ale nowoczesne wykonanie, funkcjonalność, innowacyjne rozwiązania i niskie koszty użytkowania. Tworzymy SPA, które są energooszczędne, niezawodne, wykonane z tworzyw, które gwarantują wypoczynek na najwyższym poziomie przez długie lata. Cenimy każdą sugestię klientów, ponieważ ich opinia przyczynia się do dalszego rozwoju jaccuzi.

Jaccuzi zewnętrzne i wewnętrzne. Relaks przez cały rok

Nasze wanny SPA słyną ze swej funkcjonalności. Przeznaczone są do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych oraz przestrzeni na świeżym powietrzu. Decyzja należy do klienta, gdzie zamontuje wymarzone urządzenie SPA. Dżakuzi daje możliwość głębokiego odprężenia i wypoczynku przez cały rok, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Dopasowują się do każdego miejsca, przestrzeni pod względem wielkości, kształtu i koloru. Wanny SPA dostępne są w kolorach: Sterling White, Desert Horizon, Pearl Shadow oraz Metallic grey. Ciesz się z relaksu w jaccuzi bez ograniczeń.

Działanie hydromasaży – ulga dla organizmu

Każda wanna z naszego katalogu wyposażona jest w pakiet dysz służących do wodnego masażu. Za pośrednictwem hydromasażu użytkownik poczuje się masowany niczym przez prawdziwego masażystę. Dysze ustawione są w taki sposób, aby masowały konkretne partie ciała, działając rozluźniająco na kręgosłup i spięte ciało oraz mięśnie. Wanny SPA Mogilno dostarczają niesamowitych doznań, poprawiają samopoczucie i niwelują uczucie zmęczenie. Doskonale nadają się odpoczynku po całym dniu. Jaccuzi są kilkuosobowe, dlatego można relaksować w gronie rodziny czy przyjaciół. Jeśli lubisz spędzać czas wolny w aktywny sposób, a następnie wziąć odprężającą kąpiel, proponujemy SPA z kolekcji Sport lub Fitness. U nas każdy najdzie coś dla siebie. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy, doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.